پزشک سایت

پزشک سایت

چهارشنبه, خرداد ۳۰, ۱۴۰۳

پزشک سایت - راهنمای شما در مسیر سلامت و بهبود، با اطلاعات جامع پزشکی و مقاله های تخصصی

  • درد میگرن
  • فیله‌های تازه ماهی تن بر روی تخته برش چوبی
  • سیر سیاه روی یک تخته برش چوبی با برخی از حبه‌های پوست کنده شده
  • تصویر زیر یک تصویر جامع و حرفه‌ای از درمان‌های افسردگی را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک فرد در جلسه درمانی، بطری‌های دارو، آیکون‌های مربوط به سبک زندگی سالم (ورزش، رژیم غذایی متعادل) و حمایت از دوستان و خانواده است. پس‌زمینه تصویر یک محیط آرام و اطمینان‌بخش را نشان می‌دهد که بر اهمیت مراقبت از سلامت روان و روش‌های درمانی جامع تاکید می‌کند.
  • تصویر زیر یک تصویر جامع از فواید دارویی زعفران را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک کاسه زعفران، یک فنجان دم‌نوش زعفران و آیکون‌هایی است که نشان‌دهنده خواص آنتی‌اکسیدانی، بهبود سلامت روان، پیشگیری از سرطان، سلامت قلب و بهبود گوارش هستند. پس‌زمینه تصویر یک محیط پزشکی پاک و آرام را نشان می‌دهد که بر اهمیت درمان‌های طبیعی و نقش زعفران در سلامت کلی تاکید می‌کند.
  • تصویر زیر یک تصویر حرفه‌ای از جدیدترین روش‌های درمان زگیل تناسلی HPV را نشان می‌دهد. در این تصویر روش‌های مختلف درمانی مانند کرایوتراپی، لیزر درمانی، کرم ایمی‌کیمود، پدوفیلوکس و واکسن HPV دیده می‌شود. این تصویر در یک محیط پزشکی با پزشک که در حال توضیح این درمان‌ها به بیمار است، قرار دارد. عناصر اضافی شامل نمودارهایی از زگیل تناسلی و ویروس HPV هستند که به تصویر افزوده شده‌اند تا بر پیشرفت‌های مدرن پزشکی و مراقبت از بیمار تأکید شود.

در تماس باشید

پزشکی

صدور مجوز راه‌اندازی دوره پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران در غنا

صدور مجوز راه‌اندازی دوره پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران در غنا
به گزارش معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران، در راستای ماموریت دکتر مسعود ملکی بیرجندی قائم مقام معاونت بین الملل دانشگاه به کشور غنا، مجوز موقت راه اندازی مرکز ACTC با شروع دوره پرستاری و مامایی (Advance Clinical Training Center) در این کشور صادر شد.

 

براین اساس با همکاری واحدهای آموزشی و اجرایی افتتاح شعبه و پذیرش دانشجویان از سال جدید آغاز خواهد شد.

گفتنی است، موافقت اصولی تاسیس شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران در دانشگاه جامعه المصطفی در کشور غنا در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ تصویب و به امضای دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت رسیده است.

همچنین در شهریور ماه ۱۴۰۲ یک هیئت اعزامی از کشور غنا در سفری چهار روزه به ایران، طی بازدید از ظرفیت‌های درمانی، بهداشتی و آموزش بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران، نسبت به خرید خدمات “سلامت محور و آموزشی” از این دانشگاه اعلام آمادگی کرده بود.

منبع خبر : دانشگاه علوم پزشکی ایران

img
نویسنده

ادمین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز مشخص شده‌اند.