پزشک سایت

پزشک سایت

چهارشنبه, خرداد ۳۰, ۱۴۰۳

پزشک سایت - راهنمای شما در مسیر سلامت و بهبود، با اطلاعات جامع پزشکی و مقاله های تخصصی

 • درد میگرن
 • فیله‌های تازه ماهی تن بر روی تخته برش چوبی
 • سیر سیاه روی یک تخته برش چوبی با برخی از حبه‌های پوست کنده شده
 • تصویر زیر یک تصویر جامع و حرفه‌ای از درمان‌های افسردگی را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک فرد در جلسه درمانی، بطری‌های دارو، آیکون‌های مربوط به سبک زندگی سالم (ورزش، رژیم غذایی متعادل) و حمایت از دوستان و خانواده است. پس‌زمینه تصویر یک محیط آرام و اطمینان‌بخش را نشان می‌دهد که بر اهمیت مراقبت از سلامت روان و روش‌های درمانی جامع تاکید می‌کند.
 • تصویر زیر یک تصویر جامع از فواید دارویی زعفران را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک کاسه زعفران، یک فنجان دم‌نوش زعفران و آیکون‌هایی است که نشان‌دهنده خواص آنتی‌اکسیدانی، بهبود سلامت روان، پیشگیری از سرطان، سلامت قلب و بهبود گوارش هستند. پس‌زمینه تصویر یک محیط پزشکی پاک و آرام را نشان می‌دهد که بر اهمیت درمان‌های طبیعی و نقش زعفران در سلامت کلی تاکید می‌کند.
 • تصویر زیر یک تصویر حرفه‌ای از جدیدترین روش‌های درمان زگیل تناسلی HPV را نشان می‌دهد. در این تصویر روش‌های مختلف درمانی مانند کرایوتراپی، لیزر درمانی، کرم ایمی‌کیمود، پدوفیلوکس و واکسن HPV دیده می‌شود. این تصویر در یک محیط پزشکی با پزشک که در حال توضیح این درمان‌ها به بیمار است، قرار دارد. عناصر اضافی شامل نمودارهایی از زگیل تناسلی و ویروس HPV هستند که به تصویر افزوده شده‌اند تا بر پیشرفت‌های مدرن پزشکی و مراقبت از بیمار تأکید شود.

در تماس باشید

کتابهای قلب و عروق

کتاب بیماری‌های قلب برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲

کتاب بیماری‌های قلب برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲

بیماری‌های قلب برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲

دانلود رایگان کتاب برانوالد ۲۰۲۲ بیماری‌های قلبی (Braunwald’s Heart Disease) ویرایش ۱۲ با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف).

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد کتابی در ۱۲۲۷ صفحه بوده که در سال ۲۰۲۲ توسط انتشارات الزویر به چاپ رسیده و کامل‌ترین و جدیدترین نسخه از این سری کتب قلب است که به تشریح دقیق بیماری‌های قلبی و عروقی پرداخته و به عنوان یکی از معتبر‌ترین کتاب‌های قلب و عروق در دنیا شناخته می‌شود. این کتاب از منابع اصلی رشته‌ی تخصصی قلب و عروق است که با فرمت pdf و کاملاً رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

 

معرفی کتاب بیماری‌های قلب برانوالد

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد ۲۰۲۲ (Braunwald’s Heart Disease) آخرین و مطرح‌ترین کتاب در زمینه بیماری‌های قلبی و عروقی است که به عنوان مرجع اصلی بررسی علائم، تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی مورد استفاده متخصصان قلب و عروق قرار می گیرد. این کتاب توسط انتشارات الزویر (صفحه کتاب در این انتشاراتی) که یکی از معتبر‌ترین ناشران حوزه علوم پزشکی است به چاپ رسیده.

ویرایش ۱۲ این کتاب که در سال ۲۰۲۲ منتشر شده است به معرفی جدید‌ترین دارو‌های بیماری‌های قلبی‌ عروقی و گاید‌لاین‌های جدید درمان بیماری‌های قلبی پرداخته است. همچنین در این ویرایش شاهد تصاویر باکیفیت و دقیقی هستیم که جهت درک بهتر مطالب به خواننده کمک بسیار زیادی می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که در کنار کتاب برانوالد، از کتاب اصول طب داخلی هاریسون که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است نیز استفاده کنید.

سرفصل‌های کتاب

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲ که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است دارای ۱۱ بخش اصلی و ۱۰۲ فصل تمام رنگی در ۱۲۲۷ صفحه و ۲ جلد است که کامل‌ترین نسخه موجود از این کتاب می‌باشد.

بخش های اصلی کتاب برانوالد ۲۰۲۲ عبارتند از:

 1. اصول پزشکی قلب و عروق
 2. برخورد صحیح با بیماری‌های قلبی عروقی
 3. ارزیابی بیماران
 4. کاردیولوژی پیشگیرانه
 5. بیماری آترواسکلروز قلبی
 6. نارسایی قلبی
 7. آریتمی‌های قلبی، مرگ ناگهانی و سنکوپ
 8. بیماری‌های دریچه‌ای قلب
 9. بیماری‌های پریکارد و میوکارد و عروق ریوی
 10. بیماری‌های قلبی عروقی در جمعیت های خاص
 11. بیماری‌های قلبی عروقی و اختلالات سایر ارگان‌های بدن

در ادامه، دانلود رایگان کتاب بیماری های قلب و عروق برانوالد (Braunwald’s Heart Disease) ویرایش ۱۲ سال ۲۰۲۲ با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دریافت کتاب

img
نویسنده

زهرا ق

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز مشخص شده‌اند.