پزشک سایت

پزشک سایت

چهارشنبه, خرداد ۳۰, ۱۴۰۳

پزشک سایت - راهنمای شما در مسیر سلامت و بهبود، با اطلاعات جامع پزشکی و مقاله های تخصصی

 • درد میگرن
 • فیله‌های تازه ماهی تن بر روی تخته برش چوبی
 • سیر سیاه روی یک تخته برش چوبی با برخی از حبه‌های پوست کنده شده
 • تصویر زیر یک تصویر جامع و حرفه‌ای از درمان‌های افسردگی را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک فرد در جلسه درمانی، بطری‌های دارو، آیکون‌های مربوط به سبک زندگی سالم (ورزش، رژیم غذایی متعادل) و حمایت از دوستان و خانواده است. پس‌زمینه تصویر یک محیط آرام و اطمینان‌بخش را نشان می‌دهد که بر اهمیت مراقبت از سلامت روان و روش‌های درمانی جامع تاکید می‌کند.
 • تصویر زیر یک تصویر جامع از فواید دارویی زعفران را نشان می‌دهد. این تصویر شامل عناصری مانند یک کاسه زعفران، یک فنجان دم‌نوش زعفران و آیکون‌هایی است که نشان‌دهنده خواص آنتی‌اکسیدانی، بهبود سلامت روان، پیشگیری از سرطان، سلامت قلب و بهبود گوارش هستند. پس‌زمینه تصویر یک محیط پزشکی پاک و آرام را نشان می‌دهد که بر اهمیت درمان‌های طبیعی و نقش زعفران در سلامت کلی تاکید می‌کند.
 • تصویر زیر یک تصویر حرفه‌ای از جدیدترین روش‌های درمان زگیل تناسلی HPV را نشان می‌دهد. در این تصویر روش‌های مختلف درمانی مانند کرایوتراپی، لیزر درمانی، کرم ایمی‌کیمود، پدوفیلوکس و واکسن HPV دیده می‌شود. این تصویر در یک محیط پزشکی با پزشک که در حال توضیح این درمان‌ها به بیمار است، قرار دارد. عناصر اضافی شامل نمودارهایی از زگیل تناسلی و ویروس HPV هستند که به تصویر افزوده شده‌اند تا بر پیشرفت‌های مدرن پزشکی و مراقبت از بیمار تأکید شود.

در تماس باشید

کتابهای آناتومی

کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹

کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹

آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹

دانلود رایگان کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹ (Clinical Anatomy by Regions Ninth Edition by Snell) با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف). کتاب آناتومی اسنل یکی از معروف ترین کتاب های آناتومی در دنیاست که رفرنس اصلی آناتومی برای دانشجویان پزشکی می باشد. کتاب آناتومی بالینی در کنار کتاب آناتومی گری محبوب ترین کتب آناتومی هستند. این کتاب با فرمت pdf و بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است.

معرفی کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹

کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹ (Clinical Anatomy by Regions Ninth Edition by Snell) آخرین نسخه این سری کتاب ها بوده که توسط دکتر اسنل نوشته شده است. این کتاب دارای ۷۶۶ صفحه تمام رنگی با تصاویر کاربردی برای فهم بهتر آناتومی است. سال هاست که وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتاب آناتومی بالینی اسنل را به عنوان رفرنس آزمون علوم پایه پزشکی معرفی کرده است.

[download]کتاب آناتومی گری برای دانشجویان[/download]

سرفصل های کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹

کتاب آناتومی بالینی اسنل ۲۰۱۲ ویرایش ۹ که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است شامل ۱۲ بخش است. عنوان این بخش ها عبارتند از:

 1. معرفی.
 2. قفسه سینه، بخش اول: دیواره قفسه سینه.
 3. قفسه سینه، بخش دوم: حفره ی قفسه سینه.
 4. شکم، بخش اول: دیواره شکم.
 5. شکم، بخش دوم: حفره شکم.
 6. لگن، بخش اول: دیواره لگن.
 7. لگن، بخش دوم: حفره لگن.
 8. ناحیه پرینه.
 9. آناتومی اندام فوقانی.
 10. آناتومی اندام تحتانی.
 11. آناتومی سر و گردن.
 12. آناتومی کمر و پشت.

دریافت کتاب

img
نویسنده

زهرا ق

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز مشخص شده‌اند.