اطلاعات تماس

کرمان ، بلوار قدس

ما همه روزه در دسترس هستیم

نورولوژی بالینی امینف 2018 ویرایش 10

, کتاب نورولوژی بالینی امینف 2018 ویرایش 10

دانلود رایگان کتاب نورولوژی بالینی امینف 2018 ویرایش 10 (Clinical Neurology) با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف).

کتاب مغز و اعصاب یا نورولوژی بالینی که به دلیل نویسنده بزرگ آن یعنی دکتر مایکل امینف به نورولوژی امینف مشهور است، کتابی بسیار گران بها در زمینه نورولوژی و دستگاه عصبی بدن می باشد. آخرین ویرایش این کتاب مربوط به سال 2018 بوده که توسط انتشارات مک گروهیل در 447 صفحه چاپ شده است و با فرمت پی دی اف و به رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است.

تاریخچه کتاب نورولوژی بالینی

کتاب نورولوژی بالینی امینف حاصل همکاری سه نورولوژیست مطرح در ایالات متحده آمریکا است. هدف اصلی آن ها ایجاد کتاب مرجع نورولوژی برای دانشجویان و پزشکان بود. کتابی که به توضیح و آموزش بیماری های مغز و اعصاب بپردازد.

در سال ۱۹۸۹، اولین نسخه و اولین چاپ کتاب مرجع نورولوژی بالینی توسط سه محقق نورولوژیست یعنی پروفسور سایمن، امینف و گرینبرگ تهیه و منتشر شد. از آن تاریخ تا به امروز این کتاب حداقل به ۸ زبان رسمی دنیا ترجمه شده است و طی ۳۰ سال در دانشکده های پزشکی دنیا تدریس گردیده است.

معرفی کتاب نورولوژی امینف 2018

کتاب مرجع نورولوژی بالینی که در ایران نام امینف را نیز به دنبال دارد. کتابی است که به علائم و تشخیص بیماری های مغز و اعصاب می پردازد.

کتاب نورولوژی امینف 2018 ویرایش 10 هسته اصلی آموزشی مرتبط با عملکرد سیستم اعصاب در سلامتی و بیماری را نگه داشته و تصحیح کرده است. همچنین موارد تشخیصی و درمانی جدید در حال پیشرفت را اضافه کرده است.

کتاب طی سال ها، شامل روندهای درمانی نورولوژی مخصوصا برای تشنج و سردرد و اخیرا برای بیماری دمیلینه کننده بوده است. این چاپ هم به رویکردهای تشخیصی و درمانی بیماری های سیستم عصبی می پردازد.

در ویرایش دهم آن، که در حال حاضر به رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است، به معرفی و شرح درمان های جدید نیز اشاره مبسوطی داشته است، از جمله در زمینه بیماری ام اس به داروی آلمتوزوماب، در بیماری آتروفی عضلانی نخاعی SMA به داروی نوسینرسن، در بیماری ALS داروی اداراوون و در بیماری هانتینگتون داروی دیو تترابنازین اشاره نسبتأ جامعی دارد.

سرفصل های کتاب

کتاب نورولوژی بالینی 2018 ویرایش 10 شامل 13 فصل پیرامون بیماری های دستگاه عصبی می باشد. فصول اصلی این کتاب عبارتند از:

 1. شرح حال و معاینه عصبی
 2. بررسی های آزمایشگاهی
 3. کما (اغما)
 4. حالات کنفوزیونی
 5. دمانس و اختلالات فراموشی
 6. سردرد و درد صورت
 7. اختلالات عصبی – چشمی
 8. اختلالات تعادلی
 9. اختلالات نقایص حرکتی
 10. اختلالات حسی
 11. اختلالات حرکتی
 12. تشنج و سنکوپ (غش)
 13. سکته مغزی

در ادامه می توانید کتاب نورولوژی امینف 2018 ویرایش 10 را بصورت کاملا رایگان و با فرمت pdf دانلود کنید.

دریافت کتاب

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *