اطلاعات تماس

کرمان ، بلوار قدس

ما همه روزه در دسترس هستیم

راهنمای غیررسمی رادیولوژی: 100 تمرین تفسیر گرافی قفسه سینه 2017 ویرایش اول

, کتاب راهنمای غیررسمی رادیولوژی: 100 تمرین تفسیر گرافی قفسه سینه 2017 ویرایش اول

دانلود رایگان کتاب راهنمای غیررسمی رادیولوژی : 100 تمرین برای تفسیر گرافی قفسه سینه 2017 ویرایش اول کاملا رنگی همراه با نحوه گزارش یا ریپورت گرافی قفسه سینه (The Unofficial Guide to Radiology: 100 Practice Chest X-Rays, With Full Color Annotations and Full X-Ray Reports) با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف).

کتاب 100 تمرین برای خواندن گرافی قفسه سینه و گزارش آن، کتابی بسیار کاربردی برای متخصصین رادیولوژی و رزیدنت های این رشته می باشد که بصورت کاملا رنگی، تصاویر قفسه سینه را تفسیر کرده است. اولین ویرایش این کتاب مربوط به سال 2017 بوده که در 224 صفحه چاپ شده است و با فرمت پی دی اف و به رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است.

معرفی کتاب 100 تمرین تفسیر گرافی قفسه سینه

در این کتاب 100 کیس مختلف با تصاویر گرافی قفسه سینه (CXR) معرفی و در سه سطح استاندارد، متوسط و پیشرفته طبقه بندی شده اند. در هر کیس ابتدا شرح حال مختصری از بیمار نوشته شده و تصویر تمام رنگی و با کیفیتی از گرافی قفسه سینه (Chest X-Ray) بیمار گذاشته شده است.

[download] تصویر برداری تشخیصی رادیولوژی آرمسترانگ[/download]

در ادامه تفسیر گرافی بیمار بصورت کلاسیک و استاندارد توضیح داده شده است. ابتدا با نام و مشخصات بیمار شروع کرده و در ادامه به تفسیر رادیوگرافی بیمار به ترتیب ABC یعنی راه هوایی (Airway)، تنفس (Breathing) و قلب و عروق (Circulation) پرداخته است و در نهایت خلاصه ای از یافته ها و تشخیص های افتراقی مرتبط و اقدامات لازم که باید برای بیمار انجام شود را توضیح داده است.

نمونه صفحات کتاب تمرین تفسیر رادیوگرافی قفسه سینه

, کتاب راهنمای غیررسمی رادیولوژی: 100 تمرین تفسیر گرافی قفسه سینه 2017 ویرایش اول

در ادامه می توانید کتاب راهنمای غیررسمی رادیولوژی: 100 تمرین تفسیر رادیوگرافی قفسه سینه 2017 ویرایش اول را بصورت کاملا رایگان و با فرمت pdf دانلود کنید.

دریافت کتاب

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *