اطلاعات تماس

کرمان ، بلوار قدس

ما همه روزه در دسترس هستیم

نلسون کودکان تکست بوک 2020 ویرایش 21

, کتاب نلسون کودکان تکست بوک 2020 ویرایش 21

دانلود رایگان کتاب نلسون تکست بوک اطفال 2020 ویرایش 21 (تکست بوک نلسون کودکان) (Nelson Textbook of Pediatrics) با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف). کتاب نلسون اطفال 2020 کامل ترین و آخرین نسخه از سری کتاب های کودکان است که در 15739 صفحه برای دانلود رایگان قرار داده شده است. این کتاب توسط انتشارات الزویر به چاپ رسیده و به عنوان رفرنس و مرجع اصلی متخصصین اطفال مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی کتاب نلسون اطفال 2020 ویرایش 21

کتاب نلسون کودکان یکی از شناخته شده ترین کتب تخصصی برای بیماری های اطفال می باشد. این کتاب همه بیماری های کودکان را اعم از بیماری های ژنتیکی و مادرزادی، متابولیسم، ارتوپدی و روان پزشکی و نورولوژی و نیز بیماری های داخلی اطفال را بطور کامل پوشش می دهد.

[download]نلسون اسنشیال یا مبانی طب کودکان نلسون[/download]

کتاب تکست بوک نلسون اطفال 2020 آخرین نسخه از سری کتاب های نلسون است که با فرمت pdf (پی دی اف) به رایگان برای دانلود قرار داده شده است.

حجم بسیار بالای این کتاب نشان دهنده کامل و جامع بودن آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان می باشد. به همین دلیل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب مبانی طب کودکان یا نلسون اسنشیال را برای دانشجویان پزشکی انتخاب کرده است. زیرا که حجم بالای تکست بوک نلسون برای دانشجویان پزشکی مناسب نیست و برای متخصصین و رزیدنت های اطفال که بطور تخصصی در این زمینه طبابت می کنند مناسب تر است.

نگاهی به کتاب نلسون کودکان 2020 ویرایش 21

ویرایش 21 کتاب نلسون نیز همانند نسخه های قبل سیر مشخصی را دنبال می کند تا به متخصصین کودکان و نیز رزیدنت های اطفال در تشخیص و درمان بیماری های نوزادان، کودکان و نوجوانان کمک کند. ویرایش 21 که آخرین نسخه منتشر شده از این سری کتاب می باشد نسبت به نسخه قبل بروز رسانی ها و ویرایش های زیادی داشته و تعدادی فصل جدید به آن اضافه شده تا بتواند آخرین روش های تشخیصی و درمانی را در خود بگنجاند.

همچنین این کتاب روندی را در پیش گرفته که نه تنها متخصصین بلکه سایر کسانی که با کودکان سر و کار دارند بتوانند از برخی بخش های این کتاب استفاده کنند.

دریافت کتاب

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *