اطلاعات تماس

کرمان ، بلوار قدس

ما همه روزه در دسترس هستیم

بیماری‌های قلب برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲

, کتاب بیماری‌های قلب برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲

دانلود رایگان کتاب برانوالد ۲۰۲۲ بیماری‌های قلبی (Braunwald’s Heart Disease) ویرایش ۱۲ با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف).

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد کتابی در ۱۲۲۷ صفحه بوده که در سال ۲۰۲۲ توسط انتشارات الزویر به چاپ رسیده و کامل‌ترین و جدیدترین نسخه از این سری کتب قلب است که به تشریح دقیق بیماری‌های قلبی و عروقی پرداخته و به عنوان یکی از معتبر‌ترین کتاب‌های قلب و عروق در دنیا شناخته می‌شود. این کتاب از منابع اصلی رشته‌ی تخصصی قلب و عروق است که با فرمت pdf و کاملاً رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

 

معرفی کتاب بیماری‌های قلب برانوالد

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد ۲۰۲۲ (Braunwald’s Heart Disease) آخرین و مطرح‌ترین کتاب در زمینه بیماری‌های قلبی و عروقی است که به عنوان مرجع اصلی بررسی علائم، تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی مورد استفاده متخصصان قلب و عروق قرار می گیرد. این کتاب توسط انتشارات الزویر (صفحه کتاب در این انتشاراتی) که یکی از معتبر‌ترین ناشران حوزه علوم پزشکی است به چاپ رسیده.

ویرایش ۱۲ این کتاب که در سال ۲۰۲۲ منتشر شده است به معرفی جدید‌ترین دارو‌های بیماری‌های قلبی‌ عروقی و گاید‌لاین‌های جدید درمان بیماری‌های قلبی پرداخته است. همچنین در این ویرایش شاهد تصاویر باکیفیت و دقیقی هستیم که جهت درک بهتر مطالب به خواننده کمک بسیار زیادی می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که در کنار کتاب برانوالد، از کتاب اصول طب داخلی هاریسون که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است نیز استفاده کنید.

سرفصل‌های کتاب

کتاب بیماری‌های قلبی برانوالد ۲۰۲۲ ویرایش ۱۲ که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است دارای 11 بخش اصلی و ۱۰۲ فصل تمام رنگی در ۱۲۲۷ صفحه و 2 جلد است که کامل‌ترین نسخه موجود از این کتاب می‌باشد.

بخش های اصلی کتاب برانوالد ۲۰۲۲ عبارتند از:

 1. اصول پزشکی قلب و عروق
 2. برخورد صحیح با بیماری‌های قلبی عروقی
 3. ارزیابی بیماران
 4. کاردیولوژی پیشگیرانه
 5. بیماری آترواسکلروز قلبی
 6. نارسایی قلبی
 7. آریتمی‌های قلبی، مرگ ناگهانی و سنکوپ
 8. بیماری‌های دریچه‌ای قلب
 9. بیماری‌های پریکارد و میوکارد و عروق ریوی
 10. بیماری‌های قلبی عروقی در جمعیت های خاص
 11. بیماری‌های قلبی عروقی و اختلالات سایر ارگان‌های بدن

در ادامه، دانلود رایگان کتاب بیماری های قلب و عروق برانوالد (Braunwald’s Heart Disease) ویرایش ۱۲ سال ۲۰۲۲ با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دریافت کتاب

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *